Fashion Loves Music 2015


poniedziałek, 2 listopada 2015

Jak ja dawno tutaj nie pisałem, ostatnie posty są jedynie oparte na wartościach graficznych, dlatego wreszcie mam okazję się trochę potłumaczyć. Ostatnimi czasy na moim blogu posty pojawiają się bardzo rzadko. Nastąpiło wiele zmian w moim życiu, dzieje się dużo, o czym na pewno napiszę w najbliższym czasie. Poza tym nauczyłem cieszyć się prostymi przyjemnościami i w wolnej chwili zamiast pisać posty wolę towarzystwo bliskich ludzi i spacer po lesie. Moda jest dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem. To jest powodem osłabionej aktywności na blogu, ale mam Wam sporo do pokazania, zatem postaram się nadrobić wiele w krótkim czasie.

23.10.15 w Warszawie w domu handlowym Mysia 3 odbyło się wydarzenie, które połączyło polską modę z muzyką naszych rodzimych artystów. Z ogromną przyjemnością skorzystałem z zaproszenia. Na wybiegu zobaczyliśmy kolekcje stworzone przez NAH-NU BY KATRZYNA SKOREK, BLACKBOW, PRADELLE, FRANCO MORENZO BY KĘPKA, EDYTĘ JERMACZ, LA ROUE, EDYTĘ PIETRZYK, CHOMISAWA, MALE-ME. W trakcie pokazów na żywo usłyszeliśmy i zobaczyliśmy NATALIĘ NYKIEL, KASIĘ MOŚ, MARY KOMASĘ oraz zespół FLEMINGS.

Kreatywności na wybiegu brakowało mi niepodważalnie, a przede wszystkim świeżości i innowacyjności. Pewne ubrania miałem już wcześniej okazję zobaczyć, ale na szczęście te ciekawsze. Jestem jednak usatysfakcjonowany z poziomu. Zobaczyłem dobrze uszyte kolekcje, dla ludzi, którzy chcą dobrze wyglądać. Najlepszą kolekcję, według mnie, przedstawiła marka ChomiSawa, o której wielokrotnie pisałem na blogu. Najciekawszym jednak ubraniem całego wieczoru był żakiet, który miała na sobie Mary Komasa.

Zdecydowanie bardziej urzekł mnie pomysł i organizacja, za co trzeba pochwalić Młodą Polskę i White Noise Event Group. Bawiłem się dobrze, przy okazji podziwiając sporo świetnie ubranych gości. Poniżej zobaczycie fotorelację. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale myślę, że oddają klimat wieczoru.

photos by me and Szymon Brzózka
5 komentarzy:

 1. Pięknie wszystko wygląda. To musiał być udany event. Ja jestem z drużyny Edyty Jermacz, tym bardziej, że niebawem wypuści kolekcję urywającą dupę każdej "niby projektantce".

  Kisses

  http://czarno-czarny.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny event, zazdroszczę! NA szczęście, widzimy się już za kilka dni :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Such an amazing fashion show <3 I love every single designs showcased within the show xx hope u've had an amazing time there and your outfit looks awesome x

  Come Check Out My Latest Posts on Fashion and The Geek

  OdpowiedzUsuń
 4. No Nabil, muszę powiedzieć, że do twarzy Ci w tym wdzianku :P pewnie sie teraz wykazałam mega ignorancją bo to zapewne nie wdzianko tylko poważna stylizacja, ale no wiesz... ;) Świetnie jest tu zajrzeć po takim czasie i widzieć Cię w rozwoju modowym, i popularność rośnie, obracasz się patrzę w sferach pokazowych więc wszystko idzie do przodu. congratulations :)

  OdpowiedzUsuń

Leave a link to your blog in a comment, please ;)

Proszę, zostaw w komentarzu link do Twojego bloga, chętnie Cie odwiedzę.
Nabil